Sest3.com top Area51 Email Fotogalerie Diskuzní fórum
page::SEST3

Nestuľkovací ples 2k6

(11. února 2006)

Po dlouholetém zavístění gymnázia vůči průmyslovce už i k nám dorazila novinka v podobě toho, že dva plesy jsou lepší než jeden, a to nejen proto, že na tom vyděláme více peněz. A tak jsme si tuto plesovou sezónu prožili malou premiéru v podobě druhého (tentokráte nestužkovacího) plesu naší drahé bývalé alma mater.

Co si budeme nalhávat, paní profesorka Pálková asi očekávala větší účast, ale naštěstí se kolem desáté doplnily stavy podnapilé mládeže a dalo se začít mluvit o této akci jako o plesu. Rok co rok mám ale čím dál větší píchání tam vzadu (a není to pýcha potažmo krumpáč) v hlavě, které mi nalhává, že na tyto akce začínám být poněkud starý a vyčpělý a že z dnešní akční snowboarďácky-rafťáckou mládeží se nemůžu srovnávat. Jejich husté "kalení" celých půllitrů mě teď dostalo do kolen, bože jejich játra jsou tak mladá a svěží, jejich plíce neprokouřené.

Hudba obstojná, lepší než předchozí večer na průmyslovce. Pangea ukázala, že polovina Beatles je již několik let mrtvá a měli bychom to tak nechat. Piss John Lenon, piss! Ne nebylo to špatné, ale poslední dobou trpím syndromem Rosti Pumprly - jdu na ples a do sálu nepáchnu ani pohledem :o)

Z akčních zážitků, na které netrpělivě čekáte:

  • Apoo sehnal nějaké to zelené smetí, které se nakonec neukázalo tak kompatibilní s mým vestavěným homeostatickým prostředím...a nebývala zejména mě to tak všelijak, ale na začátku i Káju modře a moudře rozhodilo.
  • Hanes měl nový oblek, je to opravdu tak, dlouho jsme na to čekali, ale je to pravda, na druhou stranu zcela klasicky kulturní večer sabotoval absencí košile :o)
  • Paní profesorka Pálková se na mě vůbec neusmála, což potrhalo mé citlivé srdéčko, smuténka...smuténka...ťťťóóó!